Kampioenschap van Vlaanderen

Resultados

 RidersEquiposHorario
1Dylan Groenewegen
LOTTO NL - JUMBO
LOTTO NL - JUMBO4h 14' 33''
2John Degenkolb
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+0''
3Jasper Stuyven
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+0''
4Emiel Vermeulen
Roubaix - Lille Métropole
Roubaix - Lille Métropole+0''
5Bram Welten
Team Fortuneo - Samsic
Team Fortuneo - Samsic+0''
6Jonas Van Genechten
Vital Concept Cycling Club
Vital Concept Cycling Club+0''
7Baptiste Planckaert
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+0''
8Kenny Dehaes
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+0''
9Sean De Bie
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+0''
10Yoeri Havik
Vlasman CT
Vlasman CT+0''
11Thomas Boudat
Direct Energie
Direct Energie+0''
12Enzo Wouters
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal+0''
13Alberto Dainese
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy+0''
14Wouter Wippert
Roompot - Nederlandse Loterij
Roompot - Nederlandse Loterij+0''
15Louis Verhelst
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+0''
16Roy Jans
Cibel - Cebon
Cibel - Cebon+0''
17Pierre Barbier
Roubaix - Lille Métropole
Roubaix - Lille Métropole+0''
18Aksel Nõmmela
BEAT Cycling Club
BEAT Cycling Club+0''
19Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
20Justin Jules
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+0''
21Cees Bol
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy+0''
22Nahom Desale
BEAT Cycling Club
BEAT Cycling Club+0''
23Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+0''
24Piotr Havik
BEAT Cycling Club
BEAT Cycling Club+0''
25Jenthe Biermans
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+0''
26Floris Gerts
Roompot - Nederlandse Loterij
Roompot - Nederlandse Loterij+0''
27Boris Vallée
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert+0''
28Fridtjof Røinås
Joker - Icopal
Joker - Icopal+0''
29Jimmy Duquennoy
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+0''
30Maxime Farazijn
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
31Jan Maas
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy+0''
32Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
33Michiel Stockman
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+0''
34Julien Stassen
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+0''
35Daan Hoeyberghs
BEAT Cycling Club
BEAT Cycling Club+0''
36Sondre Enger
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+0''
37Pieter Vanspeybrouck
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert+0''
38Mathias De Witte
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+0''
39Morgan Kneisky
Roubaix - Lille Métropole
Roubaix - Lille Métropole+0''
40Timothy Stevens
Cibel - Cebon
Cibel - Cebon+0''
41Tiago Antunes
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy+0''
42David Boucher
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+0''
43Alexander Maes
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+0''
44Willie Smit
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+0''
45Simon Sellier
Direct Energie
Direct Energie+0''
46Cederick Raymackers
Cibel - Cebon
Cibel - Cebon+0''
47Gijs Van Hoecke
LOTTO NL - JUMBO
LOTTO NL - JUMBO+0''
48Dieter Bouvry
Cibel - Cebon
Cibel - Cebon+0''
49Emiel Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
50Samuel Leroux
Roubaix - Lille Métropole
Roubaix - Lille Métropole+0''
51Wesley Kreder
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert+0''
52Zico Waeytens
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+0''
53Lander Seynaeve
Roubaix - Lille Métropole
Roubaix - Lille Métropole+0''
54Daniel Abraham
BEAT Cycling Club
BEAT Cycling Club+0''
55Thibault Guernalec
Team Fortuneo - Samsic
Team Fortuneo - Samsic+0''
56Kristoffer Skjerping
Joker - Icopal
Joker - Icopal+0''
57Ludwig De Winter
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+0''
58Alex Mengoulas
BEAT Cycling Club
BEAT Cycling Club+0''
59Jesper Rasch
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy+0''
60Dennis Coenen
Cibel - Cebon
Cibel - Cebon+0''
61Timothy Dupont
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert+0''
62Robbert de Greef
Roompot - Nederlandse Loterij
Roompot - Nederlandse Loterij+0''
63Daan Olivier
LOTTO NL - JUMBO
LOTTO NL - JUMBO+0''
64Melvin van Zijl
Vlasman CT
Vlasman CT+0''
65Jérémy Lecroq
Vital Concept Cycling Club
Vital Concept Cycling Club+0''
66Maxime Vantomme
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+0''
67Ole Forfang
Joker - Icopal
Joker - Icopal+0''
68Dries De Bondt
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+0''
69Rasmus Tiller
Joker - Icopal
Joker - Icopal+0''
70Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
Roompot - Nederlandse Loterij+0''
71Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
72Alexandre Pichot
Direct Energie
Direct Energie+0''
73Boy van Poppel
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+9''
74Steven Tronet
Roubaix - Lille Métropole
Roubaix - Lille Métropole+12''
75Gianni Marchand
Cibel - Cebon
Cibel - Cebon+12''
76Lukas Spengler
WB - Aqua Protect - Veranclassic
WB - Aqua Protect - Veranclassic+14''
77Aidis Kruopis
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+16''
78Sasha Weemaes
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+18''
79Luuc Bugter
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+20''
80Guillaume Van Keirsbulck
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert+20''
81Nikolas Maes
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal+20''
82Joost van der Burg
Vlasman CT
Vlasman CT+20''
83Michael Svendgaard
Team Fortuneo - Samsic
Team Fortuneo - Samsic+20''
84Johan Le Bon
Vital Concept Cycling Club
Vital Concept Cycling Club+20''
85Pierre Goebeert
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert+20''
86Andreas Vangstad
Joker - Icopal
Joker - Icopal+20''
87Markus Hoelgård
Joker - Icopal
Joker - Icopal+20''
88Florentin Lecamus
Team Fortuneo - Samsic
Team Fortuneo - Samsic+20''
89Minne Verboom
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy+20''
90Guy Sagiv
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+20''
91Roy Goldstein
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+20''
92Dion Beukeboom
Vlasman CT
Vlasman CT+20''
93Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
Roompot - Nederlandse Loterij+20''
94Florian Vachon
Team Fortuneo - Samsic
Team Fortuneo - Samsic+20''
95Arnaud Gérard
Team Fortuneo - Samsic
Team Fortuneo - Samsic+20''
96Henrik Evensen
Joker - Icopal
Joker - Icopal+20''
97Karl Patrick Lauk
Team Fortuneo - Samsic
Team Fortuneo - Samsic+20''
98Wim Stroetinga
Vlasman CT
Vlasman CT+20''
99Julien Morice
Vital Concept Cycling Club
Vital Concept Cycling Club+20''
100Yohann Gène
Direct Energie
Direct Energie+20''
101Jan-Willem van Schip
Roompot - Nederlandse Loterij
Roompot - Nederlandse Loterij+20''
102Adrien Garel
Vital Concept Cycling Club
Vital Concept Cycling Club+20''
103Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+20''
104Beau Duvigneau
Vlasman CT
Vlasman CT+20''
105Kelvin van den Dool
Vlasman CT
Vlasman CT+20''
106Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal+20''
107Ryan Mullen
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+35''
108Kenny Nijssen
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+35''
109Stijn Steels
Veranda's Willems - Crelan
Veranda's Willems - Crelan+35''
110Alex Frame
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+35''
111Damien Gaudin
Direct Energie
Direct Energie+37''
112Gaëtan Lemoine
Vital Concept Cycling Club
Vital Concept Cycling Club+39''
113Polychronis Tzortzakis
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+41''
114Maarten Wynants
LOTTO NL - JUMBO
LOTTO NL - JUMBO+42''
115Bram Tankink
LOTTO NL - JUMBO
LOTTO NL - JUMBO+42''
116Jeroen Meijers
Roompot - Nederlandse Loterij
Roompot - Nederlandse Loterij+42''
117Frederik Frison
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal+44''
118Lawrence Naesen
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal+44''
119Stan Dewulf
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal+44''
120Tom Dernies
Roubaix - Lille Métropole
Roubaix - Lille Métropole+46''
121Kévin Reza
Vital Concept Cycling Club
Vital Concept Cycling Club+54''
122Dennis van Winden
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+59''
123August Jensen
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+59''
124Krists Neilands
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+59''
125Robert Wagner
LOTTO NL - JUMBO
LOTTO NL - JUMBO+1' 26''
126Paul Martens
LOTTO NL - JUMBO
LOTTO NL - JUMBO+1' 26''
127Tom Devriendt
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert+2' 52''
128Wesley Van Dyck
BEAT Cycling Club
BEAT Cycling Club+2' 52''
129Dmitriy Strakhov
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+3' 14''
130Clément Carisey
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+4' 26''
131Adrien Petit
Direct Energie
Direct Energie+4' 26''
132Mads Pedersen
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+5' 07''
133Nathan Haas
Katusha-Alpecin
Katusha-Alpecin+5' 07''
134Styn Debock
Cibel - Cebon
Cibel - Cebon+5' 07''
135Eugenio Alafaci
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+5' 07''
136André Greipel
Lotto - Soudal
Lotto - SoudalDNF
137Romain Cardis
Direct Energie
Direct EnergieDNF
138Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - IsorexDNF